www.trener.edu.pl - trener szkoleń biznesowych - integracja, szkolenia, coaching, doradztwo

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA NEGOCJACJE, UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKIE, KOMUNIKACJA, UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE, SZKOLENIA DLA TRENERÓW, SZKOLENIA INTEGRACYJNE

Coaching sprzedażowy

jest niezwykle efektywnym narzędziem wspierającym rozwój i podnoszącym motywację handlowców. Coachingowy styl zarządzania od kilku lat okazuje się być najbardziej efektywnym stylem pracy menedżerów. Coaching staje się zatem podstawowym narzędziem wykorzystywanym w pracy z podwładnymi.

Coaching sprzedażowy (Training on the Job)  - jest relacją coacha (mnie) z handlowcem i koncentruje się na planie rozwoju.

Coaching sprzedażowy jest prowadzony w miejscu pracy. Pozwala mi to pracować w naturalnym środowisku mojego klienta i udzielać precyzyjnej informacji zwrotnej.

 

Adresatami coachingu sprzedażowego mogą być:

  •  Handlowcy / przedstawiciele handlowi / przedstawiciele medyczni / sprzedawcy
  •  Menedżerowie sprzedaży / koordynatorzy sprzedaży / liderzy grup sprzedażowych
  •  Całe zespoły sprzedażowe

Jedna sesja coachingu sprzedażowego zwykle trwa od 3 do 6 godzin. Jest to optymalny czas, w którym handlowiec realizuje 2-3 wizyty handlowe.

Moja obecność podczas tych wizyt jest prawie niezauważalna. Dyskrecja pracy, oraz etyka coacha gwarantuje wysoki komfort pracy ze mną.

 

Często zadawane pytania - Frequently Asked Questions

1. Czy pracuję na terenie całej Polski?.

- Tak, dojeżdżam na sesje coachingu do klientów w każdym mieście.

2. Czy w coachingu sprzedażowym mogą wziąć udział handlowcy z małym stażem?.

- Tak. Pozwoli to eliminować ewentualne błędy popełniane podczas wizyt handlowych oraz przyzwyczaić handlowca do pracy z coachem.

 

 

Copyright © 2011-2024 TRENER.edu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Administracja: Pro Acti Training.